protect

PROTECT HOME

to internetowa platforma, gdzie w dwóch strefach: OSŁONY ZEWNĘTRZNE oraz ENERGIA ODNAWIALNA
można znaleźć dla siebie i bezpośrednio zamówić najlepsze na rynku rozwiązania dla domu.

Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży osłon zewnętrznych i energii odnawialnej dajemy możliwość w jednym miejscu – jako pierwsi na rynku polskim - wybrać i wycenić odpowiedni produkt na naszej stronie i nie tracąc czasu zamówić go bez montażu lub z montażem. To wszystko dla wygody i komfortu oszczędzając czas na szukanie i wybieranie produktów w tradycyjny sposób.

W dzisiejszych czasach dom to więcej niż ściany i dach. Wymagamy aby dom był bezpieczny, ciepły ale jednocześnie tani w utrzymaniu na dodatek zdrowy i najlepiej samowystarczalny. Stosując elementy osłon zewnętrznych (bezpieczne i energooszczędne rolety, żaluzje, bramy,…) i elementy energii odnawialnej (ogniwa fotowoltaiczne do produkcji prądu, ekonomiczne pompy ciepła, systemy rekuperacji czyli odzysku ciepłego powietrza) realizujemy nasze marzenia o takim domu!

Drogi kliencie oddajemy do Twojej dyspozycji platformę PROTECT HOME. Jeśli szanujesz swój czas, oczekujesz praktycznej informacji i konkretnych rozwiązań bez zamydlania oczu – na pewno będziesz naszym klientem. Zamiast inwestować w klasyczne salony sprzedaży, wolimy zainwestować w naszych klientów oferując im atrakcyjne i konkurencyjne na rynku produkty oraz dostarczać profesjonalnych porad i wskazówek aby mogli uniknąć wielu pułapek klasycznych sprzedawców.

PROTECT HOMEto więcej niż dom!