BRAMY


BRAMY SEGMENTOWE

Brama jest istotnym elementem wykończenia budynku, przede wszystkim powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji.

RODZAJE BRAM:

V Profil

V-profilowanie to wzór, który nadaje bramom wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma idealnie komponuje się z najnowszymi trendami architektonicznymi.


PROTECT HOME

Bez tłoczeń

Elegancka i prosta forma, dobrze komponująca się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne.


PROTECT HOME

Tłoczenia szerokie

Tłoczenie szerokie to wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.


PROTECT HOME

Tłoczenia wąskie

Tłoczenie wąskie jest popularnym wzorem, pasującym do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.


PROTECT HOME

Bez przetłoczeń - klasa PREMIUM!

Najcieplejsza brama garażowa – stworzona z myślą o rosnącej energooszczędności naszych domów. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja.


PROTECT HOME


SZEROKA GAMA KOLORYSTYCZNA

Bramy segmentowe dostępne w ponad 200 kolorach RAL oraz kilkudziesięciu okleinach wpasują się w elewacje czy elementy stolarki.

OKLEINY

Bramy segmentowe dostępne są w kilkudziesięciu kolorach oklein.

RAL

Bramy segmentowe dostępne są w ponad 200 kolorach RAL.

Bramy segmentowe


Dają możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu, podjeździe. Bramy segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, także doskonałą izolację cieplną.